O nás

České ručně šité přírodní matrace z podkrkonoší

České, ručně šité přírodní matrace z Podkrkonoší, které zaručeně zvednou váš komfort při spánku. Dopřejte si odpočinek v náruči přírody.

Jsme jediná řemeslná dílna v České republice, která šije matrace z prvotřídních přírodních materiálů té nejvyšší kvality ručně, pomocí tradičních řemeslných postupů.

Přírodní matrace, jejich výroba a servis je hlavním cílem naší společnosti. Matrace vyrábíme z materiálů té nejvyšší kvality, které pro vás nakupujeme od předních evropských výrobců. Ti je dovážejí ze vzdálených exotických koutů světa. Přírodní matrace, které opouštějí naši skromnou řemeslnou dílnu v Hořicích nepřekupujeme, ale skutečně vyrábíme.

S našimi produkty se můžete setkat pouze u nás ve výrobě, neboť klademe veliký důraz na komunikaci se zákazníkem. Naše produkty mají životnost 15-20 let, a tedy je nutné, aby zákazník přesně věděl co si kupuje, co od toho má očekávat a jestli je opravdu pro koupi našich produktů přesvědčen a připraven.

Materiály

Materiály, které používáme při výrobě, mají svůj osobitý příběh. Tento příběh je pro nás stejně důležitý, jako kvalita každé ručně vyrobené matrace, která je právě díky takovým materiálům s příběhem a našemu řemeslnému umění osobitá a jedinečná. Kvalita použitých materiálů je jedním ze dvou hlavních elementů naší výroby a proto zajišťujeme neustálou kontrolu používaných materiálů (vstupní kontrola) i kontrolu vyrobených produktů (výstupní kontrola).

Výběr matrace a její tuhosti

Spousta potenciálních zákazníků si myslí, že výběr matrace je otázkou nekolika návštěv showroomů, kde se nechají chlácholit načančanými postelemi, vyladěnými interiéry a velice výmluvnou obsluhou. Poté si poleží několik úžasných chvil v objetí voňavých peřin a přesně vědí co chtějí. To je bohužel největší sebeklam, se kterým se můžeme v našem oboru setkat. Výběr matrace je velice složitý proces, který vyžaduje pozornost a obezřetnost. Jak vybrat matraci správně a bez obav a další zajímavosti spojené s touto problematikou, si můžete přečíst v našem článku.

Přečtěte si náš článek o tom, jak vybrat matraci správně a bez obav.

Při zakoupení matrace u naší společnosti nabízíme možnost dodatečné úpravy tuhosti, a to do 30-ti dnů od převzetí hotové matrace. Nebojte se tedy, že si zakoupíte produkt, který Vám nebude vyhovovat.

Cena/výkon

Naše matrace nepatří k těm nejlevnějším, jsou však odrazem našeho řemeslného umění. Cena je odvislá od ceny kvalitních materiálů a dále od náročnosti ruční výroby, která minimálně zatěžuje přírodu a bezodpadového provozu. Proto jsou naše matrace určeny především pro lidi, kteří myslí na sebe, na přírodu a spokojí se jen s tím nejlepším. Navíc s životností až 20 let vás matrace od nás přijdou na necelých 5 Kč na den. Takovou cenu se určitě vyplatí investovat do zdravého spánku bez chemie pro sebe a svou rodinu.

Protože máme rádi přírodu, spustili jsme také výrobu přírodních pelíšků pro vaše mazlíčky. I oni si přeci zaslouží odpočívat zdravě.

Doplňky

Vyrábíme a dodáváme i doplňkový sortiment, který je rovněž zaměřen pouze na přírodní materiály. V našem sortimentu tak naleznete péřové polštáře, péřové přikrývky, vlněné polštáře, vlněné přikrývky, bambusové polštáře, bambusové přikrávky, kaučukové polštáře, bavlněné polštáře a prostěradla.

V České republice jsme také jediní, kdo vyrábí svrchní přírodní topper MNATA, který je zcela přírodní.

Jako doplňkový sortiment také vyrábíme postele, kterým se věnujeme pouze okrajově. Vyrábíme však postele kovové, z dřevěných masivů i čalouněné (kontinentální).