Nacházíte se:

Naše filozofie

Petr Mach - majitel společnosti České matrace s.r.o.

Kdo jsme a jak vyrábíme.

Dovolte mi, abych Vám krátce představil filozofii společnosti.

České Matrace s.r.o. jsem založil jako jediný společník s cílem vybudovat firmu zaměřenou na zakázkovou výrobu matrací a postelí, která klade maximální důraz na ruční řemeslnou práci a kvalitu, a zároveň je šetrná a pokorná k přírodě.

Při zakládání výrobní činnosti, jsem spolupracoval s předními odborníky a jejich zkušenosti se mi podařilo spojit s mou filozofií a proměnil jsem je tak v opravdové materiální hodnoty. Celý výrobní proces jsem založil na individuálním přístupu k jednotlivým zákazníkům, jejichž požadavky se často liší, a tyto se snažím vždy splnit v celém rozsahu.

Matrace, postele z kovu a čalouněné (kontinentální) postele vyrábíme v Hořicích v Podkrkonoší ve městě kamené krásy.

Pro zajištění udržitelnosti kvality našich produktů jsem navázal obchodní a osobní kontakty u předních evropských výrobců, kteří jsou schopni zajistit nejvyšší kvalitu dodávaných materiálů. Tyto materiály mají svůj osobitý příběh a původ, a jejich kvalita je podložena příslušnými certifikáty zdravotní nezávadnosti.

Všechny produkty vyrobené u nás jsou svými originály, vyrobené s láskou a pokorou k přírodě, ručně a za použití technik, kterými se pracovalo již před desítkami let. Každý produkt objednaný u nás dává práci několika regionálním řemeslníkům, kteří ze sebe pro zákazníka vydávají to nejlepší.

Naše showroomy v ČR nenaleznete, neboť filozofie společnosti je zaměřena na podporu zákazníka a pomoc s výběrem správné matrace. Výběr správné matrace totiž trvá i několik týdnů a chvilkové vyzkoušení matrace v showroomu je značně nedostatečné. My nabízíme zákazníkům dostatečnou průpravu pro správný výběr matrace přímo v naší výrobě, kde se mohou seznámit jak s kvalitou a typem přírodních materiálů, tak s našimi postupy. Zde jsme schopni také složit požadovanou matraci ke zkoušce a tu variabilně na místě měnit dle požadavků zákazníka.

Pokud byste nás chtěli navštívit, velmi rádi Vás po telefonické domluvě uvítáme v naší dílně v Hořicích, kde spolu v příjemném prostředí u kávy můžeme prodiskutovat vaše dotazy a kde se můžete fyzicky seznámit s námi používanými materiály.

Těším se na Vaši návštěvu.

Petr Mach
majitel a jednatel společnosti